LETS skupiny v ČR

LETS skupiny v ČR

Na této stránce vám chceme pomoci najít aktivní skupinu ve vašem okolí, my zatím známe pár níže uvedených. K některým máme bližší vztah a sdílíme společně server, kde běží Cyclos pro sdílení a vyrovnávání účtů. 

Emailové adresy skrýváme službou scr.im, abychom omezili spammery. Díky za pochopení.

Skupiny které sdílejí náš server

  • LETS Valašsko – více na stránkách Moravský férový obchod na PermaNetu. Skupina funguje od roku 2012. Podívejte se i na videoreportáž jak to začalo v obci Růždka. Chcete-li se do tohoto systému místní výměny zapojit, ozvěte se na j…@s…m.cz, pokud se ale už znáte s někým, kdo v systému je, nechte se pozvat.

  • LETS Jesenicko –  funguje od března 2013,  Chcete-li se do tohoto systému místní výměny zapojit, ozvěte se na l…@g…l.com, pokud se ale už znáte s někým, kdo v systému je, nechte se pozvat.

  • LETS Ostravsko – skupina funguje od dubna 2013. Chcete-li se do tohoto systému místní výměny zapojit, ozvěte se na j…@s…m.cz, pokud se ale už znáte s někým, kdo v systému je, nechte se pozvat.

Další skupiny

  • Buď soběstačný – Jižní Čechy – BuďSob . Funguje od roku 2013. O členství je možné požádat na adrese a…@b…b.cz.

  • LETS Vysočina. Funguje od roku 2017.

  • znáte další skupinu či ji reprezentujete a chcete se v tomto seznamu objevit? napište nám…

Známe také pár nadšenců v České Lípě, v Olomouci, v Bílých Karpatech a na Slovensku, tam ale zatím žádná skupina nevznikla resp. o tom nemáme možná aktuální zprávy a/nebo tahle stránka není dostatečně aktualizovaná. Existují i uzavřené skupiny přísně omezené jen na pozvánky od existujících členů, které tu pochopitelně neuvádíme.